اولین و تنها پایگاه خبری شهر باغین و حومه
 
آخرین مطالب
 
پیوندهای روزانه
یک شنبه 12 آذر 96 تعطیل است!
تعطیلی مهدکودک ها، مدارس،
دانشگاههای پیام نور، آزاد اسلامی، فرهنگیان، علوم پزشکی و شهید باهنر کرمان

     بدنبال پس لرزه های مکررو نسبتا شدید در شهرستان کرمان و نگرانی های دانشجویان و خانواده های آنان ، دانشگاههای شهید باهنر و پیام نورکرمان تا پایان سه شنبه 14 آذر تعطیل شد.

    به گزارش خبرگزاری صدا وسیما رئیس دانشگاه پیام نور استان خانم دکتر معین الدینی تعطیلی و لغو کلاس های آموزشی و امتحانات تعطیلی دانشگاههای شهید باهنر و پیام نورکرمان
میان ترم دانشگاههای پیام نور مرکز کرمان ، واحد زرند ، واحد راور ، واحد زنگی آباد ، واحد شهداد و واحد باغین را از 12آذر (یکشنبه) تا 14آذر (سه شنبه) اعلام کرد.
کادر اداری برای انجام امور حضور دارند.

    همچنین روابط عمومی دانشگاه شهید باهنر کرمان در اطلاعیه‌ای اعلام کرد از یکشنبه ۱۲ آذر تا سه شنبه ۱۴ آذر۹۶ ، به مدت سه روز کلاس های آموزشی دانشگاه شهید باهنر تعطیل و امتحانات لغو می شود.

    روابط عمومی دانشگاه ازاد اسلامی واحد کرمان هم اعلام کرد غیبت دانشجویان در این روزها موجه است و  برگزاری امتحانات به هفته اینده موکول شده است.

    با تصمیم هیات رئیسه دانشگاه علوم پزشکی کرمان هم امتحانات و کلاسهای اموزشی دانشگاه علوم پزشکی کرمان در مقاطع کارشناسی،کارشناسی ارشد،دکتری حرفه ای،دکتری تخصصیphd،در این چهار مقطع از12تا14اذر برگزار نمی شود.

    بنا به اعلام روابط عمومی بهزیستی  استان کرمان مهدکودک های کرمان  و راور فردا تعطیل هستند لطفا این خبر  را به آشنایان و دوستان اطلاع دهید.  

اطلاعیه شماره۲ ستاد بحران دانشگاه فرهنگیان استان کرمان
    به دنبال وقوع زلزله  به میزان ۶/۱ ریشتر و وقوع بیش از ۱۰۰ پس لرزه و زلزله ۵/۵ ریشتری روز شنبه مورخه ۹۶/۹/۱۱ و آسیب های متعدد ساختمان های خوابگاهی و آموزشی پردیسهای دانشگاه فرهنگیان و وضعیت روحی نامناسب دانشجویان ناشی از وقوع زلزله و مشورت مدیریت استان با سازمان مرکزی مقرر گردید کلاسهای آموزشی و خوابگاهی در دو پردیس دختران و پسران در روزهای یکشنبه-دوشنبه و سه شنبه مورخه ۱۲ لغایت ۱۴ آذرماه تعطیل و کلاسهای جبرانی متعاقبا اعلام و برگزار می شود.
مرتبط با: اطلاعیه ها ,
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات